De sub zăpadă a răsărit un ghiocel şi mi-a şoptit ceva la ureche: A sosit primăvara!
Eu îmi doresc să vă vibreze sufletele în acordurile bucuriei și dragostei de viață! 1 Martie reprezintă mai ales începutul primăverii, anotimpul iubirii.
Să vă indrăgostiți păşind prin raze, culegând ghiocei și împărțind zâmbete… O primăvară fericită !
Lasă un răspuns