1 comentariu

  1. Angajatilor din spitalul Oltenita le doresc sa fie internati in salonul ‘comun’ de la chirurgie si sa le fie recoltate analizele in timp ce salvarea asteapta in curte pentru transfer, daca il mai apuca.Eu am trait anul trecut in martie acest lucru cu mama mea.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*