[yframe url=’https://www.youtube.com/watch?v=lxTYbvN36nw&feature=youtu.be’]
Trăieste frumos sărbătorile de iarnă, privește nașterea pruncului Iisus ca pe un început. În culori, Crăciunul se înaripează și se însuflețește, iar culorile le dăm noi, oamenii !
Să ne bucurăm de sărbători iar ele să ne călăuzească viețile mereu…
Pace și liniște în suflet, dragoste și minuni să vedem cu fiecare zi ce trece peste noi !
Asterix Oltenița

Lasă un răspuns