Asterix Oltenița : Să ne bucurăm de sărbători !

[yframe url=’https://www.youtube.com/watch?v=lxTYbvN36nw&feature=youtu.be’]

Trăieste frumos sărbătorile de iarnă, privește nașterea pruncului Iisus ca pe un început. În culori, Crăciunul se înaripează și se însuflețește, iar culorile le dăm noi, oamenii !

Să ne bucurăm de sărbători iar ele să ne călăuzească viețile mereu…

Pace și liniște în suflet, dragoste și minuni să vedem cu fiecare zi ce trece peste noi !

Asterix Oltenița

Animatie Vioara

 

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*