[yframe url=’https://www.youtube.com/watch?v=KMrteR7wIhg&feature=youtu.be’]
Această sărbătoare sa vă aducă numai fericire în casă şi pace în suflete ! Să visăm și să luptăm să ne împlinim visul, să sperăm mai mult, să credem cu tărie că anul ce va începe va fi unul liniștit, fără încercări, necazuri, fără lacrimi, un an blând.
Iar noi, fiindcă de fapt cu Noi începe totul, Noi să fim cei care să aducem fericire în jur.
Crăciun Fericit și un An Nou mai bun!
Senator PNL Iulian Dumitrescu

Lasă un răspuns