3 comentarii

  1. Va rog sa- mi spuneti unde ma pot duce sa- mi scot o adeverinta precum ca am lucrat acolo .Imi trebuie pentru dosarul de pensie,si daca o pot primi si prin posta.Acolo am lucrat inainte sa ma casatoresc.Cum pot proceda. Va multumesc.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*