Asterix Oltenița : O primăvară în roșu și alb !

Gand Senin

Ghiocei să vă răsară în suflet și să vă încarce cu fericire, fericirea clipelor de primăvară.

O primăvară superbă, bucuria şi speranţa să fie mereu în inimile voastre !

Creanga Miscare

O primăvară în roșu și alb și dragoste sinceră !

Asterix Oltenița

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*