Primăria Ulmeni : O primăvară frumoasă tuturor ! 29 februarie 2016 Administrator site Actualitate, Divers, Local 0 Cu Martie începe un nou anotimp – anotimpul renașterii al bucuriei și speranțelor. Mărțișorul vine cu vești și urări : Să aveți parte de soare, de zâmbete și copilarie în suflete. Vă dorim tuturor o primăvară frumoasă ! Primăria Ulmeni
Lasă un răspuns