1 comentariu

  1. Actuala conducere a urbei noastre nu are nici o viziune, nu are nici un proiect, nici o solutie. Nici macar nu doreste sa imprumute sau sa continue proiecte care si-au dovedit eficienta. In purul stil psd-ist, intindem mana, cersim, cerem ajutor si indrumare la stapanire.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*