1 comentariu

  1. Iti propun o alta intrebare pt primar. Daca s-a incheiat procesul de reconstituire a dreptului de proprietate asupra terenurilor, care este suprafata de teren aflata la dispozitia Comisiei locale de fond funciar si daca aceasta suprafata este suficienta pentru a restitui terenuri in natura tuturor persoanelor indreptatite. Abia dupa ce finalizam acest proces putem sa ne gandim la vanzari sau concesiuni. Nu este cinstit fata de cetatenii care au fost deposedati de bunurile lor de comunisti sa fie ignorati si batjocoriti de toti primarii care s-au perindat pe la primarie.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*