Marți, 19 august, vremea rămâne frumoasă

Marți, vremea va fi frumoasă şi va continua să se încălzească uşor.

prognoza varaAproape niciun nor nu se arată pe cer, iar vântul este destul de liniştit. Doar razlet in nord-vest si zona de munte vom avea innorari cu sanse slabe de precipitatii.

Sunt anunţate maxime termice de la 26 de grade în nord şi centru, până la 32 de grade în extremitatea de sud a ţării.meteo

Vremea în Oltenița, marţi, 19 august 2014  va rămâne frumoasă, cu soare din belşug, vânt domol şi 30-31 de grade la umbră în orele amiezii. Minimele vor ajunge până la 14 grade C, pe timpul nopţii.

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*