1 comentariu

  1. Pe timpul lui Ceaușescu circula un banc.
    Bulgarii și-au adus trupe la frontiera romanească
    De ce?
    Au văzut ca la ferestra fiecărui apartament sun scoase țevi de tun.

    Cred ca vor apare aceleași țevi de tun la apartamentele celor care nu au bani sa cumpere centrale! Vina întregii situații se împarte atât spre primarul nostru, dar si pe guvernele care au vrut sa facă pomeni electorale și acum nu le mai pot susține. Trăiască neocomunismul!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*