Primiți cu colindul? Aho, aho, vine și Plugușorul…
Fiecare anotimp ne vorbește într-o făgăduială și-o zicere, după care vine un moment când…să se spele cele rele. Colindele le primim, gânduri bune avem, ce mai vrem? Sănătate și speranță de bine în toate!
La Mulți Ani și un An Nou spre care să pășim cu dreptul!
Costinel Milescu

”Dacă nu ai în suflet Crăciunul, degeaba îl cauţi sub brad.”
Viorel Vintilă

Lasă un răspuns