1 comentariu

  1. Barbatul era cumva captiv si a evadat de l-ati dat in urmarire judeteana? Poate nu i-a placut tratamentul … poate voia sa manance la agnesa ca la voi e mancarea imputita si plina de viermi…. si cate si mai cate

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*