1 comentariu

  1. Buna ziua. Asta s-a intamplat astazi in cugir. Mi-am dat seama din start ca sunt niste sarlatani astfel ca semnat contractul si m-am dus cu el la politie ca sa aiba si o dovada. Nu vreau sa fii aruncat banii de pomana(ii dadeam la saraci mai bine) ci vreau sa cred ca cineva ii poate opri.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*